Výprava se skautkami

V říjnu se s oddílem skautek z našeho střediska vydáme na už skoro tradiční společnou podzimní výpravu. Letos pojedeme do Českého středohoří. První noc budeme spát na zřícenině hradu Košťálov. Druhou noc bychom chtěli spát na zřícenině hradu Ostrý, ale na rozdíl od první zříceniny nemáme zkušenosti, jestli se to dá, takže možná budeme spát někde v přilehlých lesích.

organizační informace:

• 6.-8. října 2023
  • sraz v pátek-16:00 v Mníšku pod Brdy na náměstí u autobusové zastávky
  • návrat v neděli-13:30 do Mníšku pod Brdy na náměstí k autobusové zastávce (Odjezd autobusu ze Smíchova do Mníšku stíháme podle jízdních řádů jen těsně, je možné, že nám autobus ujede. V takovém případě pošleme zprávu rodičům a přijedeme o půl hodiny později.)
  • s sebou: povinná výbava na výpravy, 600KČ (na dopravu a jídlo) a plachtu/stan na spaní do skupiny
  • Peníze budeme vybírat dopředu. Prosím, doneste je v hotovosti do klubovny do schůzky 3. října.

Colombo 705 008 285