Voda

Z pátku na neděli, 24. až 26. května, vyrazíme se skauty na řeku Sázavu. V sobotu vyjedeme na kánoích z Kácova, a v neděli se vylodíme v Sázavě. Nejedná se o nijak náročný úsek, nezkušeným pomůžeme a potřebné vysvětlíme, proto je výprava vhodná pro všechny skauty.

Sraz budeme mít v pátek 24.5. v 16:00 na Mníšeckém nádraží, návrat odhaduji v neděli 26.6. 16:30 na náměstí v Mníšku pod Brdy. V případě změny kolem příjezdu budeme všechny rodiče včas informovat.

Prosím všechny skauty o potvrzení jejich účasti nejpozději do 9. dubna. A zaplacení částky 1500 korun do 14. května.

Při balení je důležité myslet na to, že si každý bude muset veškeré věci nastrkat do jednoho barelu, včetně batohu a části stanu. Proto doporučuji si balit pouze opravdu potřebné množství věcí, a co nejkompaktnější typy vybavení jako spacáku, karimatky, batohu atd.

S sebou:

• večeři na pátek
  • věci na všední schůzku
  • spacák, karimatku a batoh (ideálně co nejmenší)
  • stan (nejlépe do trojice)
  • náhradní oblečení, převlečení na večer a na spaní
  • vedle pevných bot na cestu, ještě jedny boty do vody
  • hygienu
  • plavky a ručník
  • jídelní misku a lžíci
  • svítilnu
  • pláštěnku
  • (mobily a jinou elektroniku pouze na vlastní zodpovědnost)

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat, Matyáš „Cukr“ Trachta, 739 392 972.