Letní tábor 2024

První informace

• Termín táboru 29. června-13. července.
  • Tábor budeme mít společný s oběma oddíly vlčat z našeho střediska. (Program bude z větší části probíhat oddělně.) (Pro skauty, kteří k Brtdníkům přišli letos od vlčat, to má výhodu, že budou mít na táboře své staré vedoucí, kteří je určitě podpoří, kdyby to potřebovali.)

Představebka

Dobrý den, prosíme rodiče o pomoc s přípravou tábořiště pro letošní letní tábor.
V sobotu 22. června v 9:00 prosím doražte ke klubovně (V Edenu 1657, 252 10 Mníšek pod Brdy). Tam naložíme kamna a ostatní materiál do aut a vyrazíme na tábořiště u Dobříše.
Na tábořišti potřebujeme postavit ta kamna, vykopat latríny, shrabat trávu a postavit jídelnu. Hodí se nám každá ruka. Sami bychom to dělali týden.
S sebou si vezměte krumpáče a lopaty, pracovní oblečení, jídlo a pití, opalovací krém a auto😅 (Auta potřebujeme hlavně pro přepravu lidí do tábořiště.)

Děkujme

kontakt na vedoucího táboru Tomáše Buriánka 702 647 903