Bazén, nocturné

V prosinci nás čeká Nocturné, tedy filmové přespání v klubovně. Připravíme si společnou večeři, budeme hrát (nejen) deskovky a koukat na filmy. Druhý den vyrazíme za zábavou do Aquacentra Šutka, kde si mohou zájemci plnit odborku Plavce a body do Stezky, Nováčka. Symbolický rámec výpravy bude Expedice Wolfganga Falkensteina.

• Termín: 8.–9. 12. 2023
  • Sraz: pátek 16h, na náměstí u Alberta
  • Návrat: sobota 17h, klubovna
  • Před výpravou budeme vybírat 650 korun.
  • S sebou: plavky, ručník a sprchový gel v igelitové tašce, spací pytel, karimatka, pasta a kartáček, teplé a pohodlné oblečení, spodní prádlo a ponožky na převlečení, skautský šátek, věci na schůzku (včetně Stezky, Nováčka), ešus a lžíce, vidlička, lahev na pití, pravidelně užívané léky a kapesné (možnost koupit si občerstvení)
  • Je možné si s sebou vzít i nějakou (ideálně menší, karetní) deskovku a něco dobrého na večer. Také doporučuji brýle do vody, hlavně pro zájemce o plnění odborky.

Tereza Zvolánkonvá 608 927 066